HOŞGELDİNİZ!

 

İstanbul'da faaliyet göstermekte olan HappyJoyKids markası bebek ve çocuklar için pedagogların da gelişim destekleyici olarak önemle tavsiye ettiği oyun çadırları, dekoratif yastık, dekoratif minder ve çeşitli aksesuarlar üretmektedir.

 

Temelleri 2014 yılında İstanbul Sancaktepe'de küçük bir atölyede atılan HappyJoyKids, değerli müşterilerimizin desteği ile kısa sürede sadece yurtiçinde değil yurtdışında da tanınan bir marka haline gelmiştir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden, hazırlanan her ürünü ilk siparişimizdeki özen ve heyecanla sahibine ulaştıran HappyJoyKids,  Türkiye'nin lider çocuk oyun çadırı üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. HappyJoyKids oyun çadırı, dekoratif cupcake ve dondurma yastık, meyve puf, meyve minder, salıncak ve banner (isimlik) gibi bir çok yeni ürünü Türkiye'de ilk sunan markadır.

 

HappyJoyKids'in 40'tan fazla oyun çadırı, dekoratif yastık ve dekoratif minder çeşidi bulunmaktadır. Oyun çadırları yurtiçinde sektörün lider tedarikçilerinden temin edilen yerli kumaştan ve çadırı ayakta tutmaya yarayan doğal ahşap çubuklardan oluşmaktadır. Aynı şekilde dekoratif yastık, dekoratif minder, puf ve diğer aksesuarların imalatında kullanılan ham maddenin tamamı yurtiçinden temin edilmektedir.

 

HappyJoyKids bir yaşını doldurmadan Avrupa ve Ortadoğu'ya ihracat gerçekleştirmiş, yurtiçi ve yurtdışında distribütörlük ve toptan satış anlaşmaları yapmaya başlamıştır. HappyJoyKids'in Almanya, Kuveyt, Suudi Arabistan ve İsrail'de daimi distribütörleri bulunmaktadır. HappyJoyKids internet üzerinden satış haricinde, düzenli olarak çeşitli yardım etkinlikleri, fuarlar ve alışveriş festivallerine de katılmaktadır.

 

HappyJoyKids'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!